TVS06RK-17-26PA
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RK-17-26PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RK-17-26PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RK-17-26PA
Številka dela TVS06RK-17-26PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5388 pcs Podatkovni list TVS06RK-17-26PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS06RK-17-26PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Firewall Usage, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold