TVS07RF-21-41PC
pregled izdelka
Številka dela: TVS07RF-21-41PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS07RF-21-41PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVS07RF-21-41PC
Številka dela TVS07RF-21-41PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5727 pcs Podatkovni list TVS07RF-21-41PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS07RF-21-41PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVS07RF-21-41PE-LC
TVS07RF-21-41PE-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG MALE 41POS PNL MT
Na zalogi: 1708 pcs
Prenesi: TVS07RF-21-41PE-LC.pdf
RFQ
TVS07RF-21-41P
TVS07RF-21-41P
Opis: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1364 pcs
Prenesi: TVS07RF-21-41P.pdf
RFQ
TVS07RF-21-41PE
TVS07RF-21-41PE
Prenesi: TVS07RF-21-41PE.pdf
TVS07RF-21-41PC-LC
TVS07RF-21-41PC-LC