TVS07RF-25-37PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVS07RF-25-37PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS07RF-25-37PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVS07RF-25-37PC
Številka dela TVS07RF-25-37PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4629 pcs Podatkovni list TVS07RF-25-37PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS07RF-25-37PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold