TVS07RF-25-37SC
pregled izdelka
Številka dela: TVS07RF-25-37SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS07RF-25-37SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 820 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 820 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS07RF-25-37SC
Številka dela TVS07RF-25-37SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 820 pcs Podatkovni list TVS07RF-25-37SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS07RF-25-37SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVS07RF-25-37SB-LC
TVS07RF-25-37SB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT
Na zalogi: 1133 pcs
Prenesi: TVS07RF-25-37SB-LC.pdf
RFQ
TVS07RF-25-37SC-LC
TVS07RF-25-37SC-LC