TVS07RF-25-43PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: TVS07RF-25-43PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 43POS PNL MT
Podatkovni listi: TVS07RF-25-43PC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVS07RF-25-43PC-LC
Številka dela TVS07RF-25-43PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 43POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5421 pcs Podatkovni list TVS07RF-25-43PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-43
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVS07RF-25-43PC-LC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 43
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount