TVS07RF-25-43SC
pregled izdelka
Številka dela: TVS07RF-25-43SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS07RF-25-43SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVS07RF-25-43SC
Številka dela TVS07RF-25-43SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4891 pcs Podatkovni list TVS07RF-25-43SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS07RF-25-43SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 43 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVS07RF-25-43S
TVS07RF-25-43S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP