TVS07RK-15-15PC
pregled izdelka
Številka dela: TVS07RK-15-15PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS07RK-15-15PC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 539 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 539 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS07RK-15-15PC
Številka dela TVS07RK-15-15PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 539 pcs Podatkovni list TVS07RK-15-15PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS07RK-15-15PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Firewall Usage Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -