TVS07RK-17-26PA
pregled izdelka
Številka dela: TVS07RK-17-26PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS07RK-17-26PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVS07RK-17-26PA
Številka dela TVS07RK-17-26PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4606 pcs Podatkovni list TVS07RK-17-26PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS07RK-17-26PA
TVS07RK1726PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Firewall Usage Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva - Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVS07RK-17-26SA
TVS07RK-17-26SA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4209 pcs
Prenesi: TVS07RK-17-26SA.pdf
RFQ
TVS07RK-17-35A
TVS07RK-17-35A
Opis: CONN RCPT HSG MALE 55POS PNL MT
Na zalogi: 5989 pcs
Prenesi: TVS07RK-17-35A.pdf
RFQ
TVS07RK-17-26P
TVS07RK-17-26P
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP