10018783-10000MLF
Amphenol FCIAmphenol FCI
10018783-10000MLF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10018783-10000MLF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN PCI EXP FEMALE 36POS 0.039
Podatkovni listi: 1.10018783-10000MLF.pdf2.10018783-10000MLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10018783-10000MLF
Številka dela 10018783-10000MLF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN PCI EXP FEMALE 36POS 0.039 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95723 pcs Podatkovni list 1.10018783-10000MLF.pdf2.10018783-10000MLF.pdf
Prekinitev Solder, Staggered Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row -
Število pozicij 36 Tip montaže Through Hole
Spol Female Flange Feature -
Lastnosti Board Guide, Locking Ramp Vrsta kontakta -
Kontaktni material Copper Alloy Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold or Gold, GXT™ Barva Black
Vrsta kartice PCI Express™ Debelina kartice 0.062" (1.57mm)