10018783-10110TLF
Amphenol FCIAmphenol FCI
10018783-10110TLF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10018783-10110TLF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN PCI EXP FEMALE 36POS 0.039
Podatkovni listi: 1.10018783-10110TLF.pdf2.10018783-10110TLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
2100 pcs
4200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10018783-10110TLF
Številka dela 10018783-10110TLF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN PCI EXP FEMALE 36POS 0.039 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 224497 pcs Podatkovni list 1.10018783-10110TLF.pdf2.10018783-10110TLF.pdf
Prekinitev Solder, Staggered Serija HPCE®
Preberite Dual Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tray Druga imena 609-1972
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row - Število pozicij 36
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature - Lastnosti Board Guide, Locking Ramp
Vrsta kontakta Cantilever Kontaktni material Copper Alloy
Stopite v stik s finišno debelino 15.0µin (0.38µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Black Vrsta kartice PCI Express™
Debelina kartice 0.062" (1.57mm)