10076266-101MLF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10076266-101MLF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN PCI EXP FEMALE 64POS 0.039
Podatkovni listi: 10076266-101MLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10076266-101MLF
Številka dela 10076266-101MLF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN PCI EXP FEMALE 64POS 0.039 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53803 pcs Podatkovni list 10076266-101MLF.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row -
Število pozicij 64 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Nylon, Glass Filled
Spol Female Flange Feature -
Lastnosti - Vrsta kontakta -
Kontaktni material Copper Alloy Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva Black
Vrsta kartice PCI Express™ Debelina kartice 0.062" (1.57mm)