10076266-120PLF
pregled izdelka
Številka dela: 10076266-120PLF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN PCI EXP FEMALE 36POS 0.039
Podatkovni listi: 10076266-120PLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10076266-120PLF
Številka dela 10076266-120PLF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN PCI EXP FEMALE 36POS 0.039 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46533 pcs Podatkovni list 10076266-120PLF.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row -
Število pozicij 36 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti - Vrsta kontakta -
Kontaktni material Copper Alloy Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva Black
Vrsta kartice PCI Express™ Debelina kartice 0.062" (1.57mm)