20020002-H181B01LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20020002-H181B01LF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM
Podatkovni listi: 20020002-H181B01LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20020002-H181B01LF
Številka dela 20020002-H181B01LF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25853 pcs Podatkovni list 20020002-H181B01LF.pdf
Dolžina žice 0.56 Nm (5.0 Lb-In) Žični merilnik ali obseg - mm² 12-24 AWG
Žični merilnik ali območje - koaksialni 1-2.5mm² Napetost - UL 12A
Napetost - IEC - Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy
Atributi atributov - Tip Plug, Female Sockets
Navor - vijak Tin Sklop zaključka Screw - Rising Cage Clamp
Terminal - širina 1 Serija 01-508
RoHS Status Bulk Plug Wire Entry -
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število pozicij 18
Število vodnikov 0.200" (5.08mm) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Številka izdelka proizvajalca 20020002-H181B01LF Usmerjenost glave 18
Povezava žic na sprednji plošči - Vrsta filtra 300V
Lastnosti Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side) Razširjen opis 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line)
Opis TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM Trenutni - UL -
Kontaktiraj dolžino hrbta 7-8mm Obrnite se na Mating Finish 180°
Stik s koncem - parjenje 0.594" (15.09mm) Barva Green