54122-809201650TLF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 54122-809201650TLF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN STACKER 20POS 0.100" T/H
Podatkovni listi: 54122-809201650TLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 54122-809201650TLF
Številka dela 54122-809201650TLF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN STACKER 20POS 0.100" T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65928 pcs Podatkovni list 54122-809201650TLF.pdf
Prekinitev Solder Serija BERGSTIK®, MezzSelect™, Basics+
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Dolžina - rep 0.120" (3.050mm) Dolžina - Višina sklada 0.650" (16.500mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.255" (6.477mm) Dolžina - celoten Pin 1.025" (26.035mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 20 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold, GXT™ Through Hole