67997-120HTLF
Amphenol FCIAmphenol FCI
67997-120HTLF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 67997-120HTLF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT
Podatkovni listi: 67997-120HTLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2875 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 67997-120HTLF
Številka dela 67997-120HTLF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82348 pcs Podatkovni list 67997-120HTLF.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Phosphor Bronze Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija BERGSTIK® II
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Tube
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.120" (3.05mm) delovna temperatura -
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Število stikov - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 67997-120HTLF Dolžina - objava (parjenje) -
Izolacijski material - Višina izolacije 0.450" (11.43mm)
Lastnosti - Razširjen opis 20 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT™
Opis BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT Trenutna ocena -
Tok - Max / Contact - Dolžina stika - post 0.230" (5.84mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.100" (2.54mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje Gold or Gold, GXT™ Stopite v stik - konec 30µin (0.76µm)
Stik s koncem - parjenje 0.100" (2.54mm) Vrsta priključka Header
Dejanski premer Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Amphenol FCI
Opis: BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT
Na zalogi: 91374 pcs
Prenesi: 67997-124.pdf
RFQ
67997-124HLF
67997-124HLF
Proizvajalci: Amphenol FCI
Opis: CONN HEADER 24POS .100 STR 30AU