76745-1CL-24
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 76745-1CL-24
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN STACKER 24POS 0.100" T/H
Podatkovni listi: 76745-1CL-24.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 76745-1CL-24
Številka dela 76745-1CL-24 Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN STACKER 24POS 0.100" T/H Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5581 pcs Podatkovni list 76745-1CL-24.pdf
Prekinitev Solder Serija BERGSTIK®, MezzSelect™, Basics+
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 24 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada - Dolžina - objava (parjenje) -
Dolžina - celoten Pin - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis 24 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold, GXT™ Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 30.0µin (0.76µm)