77313-101-28LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
77313-101-28LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 77313-101-28LF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka BERGSTIK
Podatkovni listi: 77313-101-28LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 77313-101-28LF
Številka dela 77313-101-28LF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis BERGSTIK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84279 pcs Podatkovni list 77313-101-28LF.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija BERGSTIK® Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.425" (10.80mm) delovna temperatura -
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 28 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 28 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.095" (2.41mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm)