861400102YO2LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
861400102YO2LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 861400102YO2LF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka HEADER BERGSTIK
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 861400102YO2LF
Številka dela 861400102YO2LF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis HEADER BERGSTIK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 345477 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 1000V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija BERGSTIK® Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.496" (12.60mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.102" (2.60mm) Barva izolacije -
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.276" (7.00mm)