88874-034LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 88874-034LF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka QKE HDR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 88874-034LF
Številka dela 88874-034LF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis QKE HDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31744 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija Quickie™ Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 34 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Višina izolacije 0.330" (8.38mm) Barva izolacije Blue
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.105" (2.67mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm)