90309-310LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 90309-310LF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN HEADER STRT
Podatkovni listi: 90309-310LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 90309-310LF
Številka dela 90309-310LF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN HEADER STRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96419 pcs Podatkovni list 90309-310LF.pdf
Voltage Rating 200V (AC/DC) Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Shrouded - 2 Wall
Serija Minitek® Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.220" (5.60mm) Barva izolacije Cream
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 2A (AC/DC) Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.122" (3.10mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.157" (4.00mm)