94267-030LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 94267-030LF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka MINITEK II SMT HDR
Podatkovni listi: 94267-030LF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 94267-030LF
Številka dela 94267-030LF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis MINITEK II SMT HDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5867 pcs Podatkovni list 94267-030LF.pdf
Voltage Rating 200V (AC/DC) Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija Minitek® Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 30 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Plastic Višina izolacije 0.059" (1.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount 30 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 2A (AC/DC)
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.079" (2.00mm) Stik s fino debelino - post -