D25S90C4PX00LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D25S90C4PX00LF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 25POS VERT PRESS
Podatkovni listi: D25S90C4PX00LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D25S90C4PX00LF
Številka dela D25S90C4PX00LF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS VERT PRESS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94757 pcs Podatkovni list D25S90C4PX00LF.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 300V
Prekinitev Press-Fit Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija Delta D
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Housing/Shell (4-40)
Lastnosti - natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal