DEV2V2P743G30LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DEV2V2P743G30LF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 2POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: DEV2V2P743G30LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DEV2V2P743G30LF
Številka dela DEV2V2P743G30LF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN D-SUB PLUG 2POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15882 pcs Podatkovni list DEV2V2P743G30LF.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 300V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) - 2V2, 2W2C
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija DW
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število pozicij 2 (Power)
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Trenutna ocena 30A Vrsta kontakta Power
Kontaktni material Brass Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins Slog konektorja D-Sub, Combo
Barva - Razmik med predelki 0.374" (9.50mm)