FCC17C37PC40B
pregled izdelka
Številka dela: FCC17C37PC40B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.FCC17C37PC40B.pdf2.FCC17C37PC40B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCC17C37PC40B
Številka dela FCC17C37PC40B Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4113 pcs Podatkovni list 1.FCC17C37PC40B.pdf2.FCC17C37PC40B.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 200V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija FCC17
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Board Side (4-40)
Lastnosti Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Barva Black Razmik med predelki 0.590" (14.99mm)