FCC17C37SC49B
Amphenol Commercial ProductsAmphenol Commercial Products
Amphenol Commercial Products
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCC17C37SC49B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.FCC17C37SC49B.pdf2.FCC17C37SC49B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCC17C37SC49B
Številka dela FCC17C37SC49B Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4339 pcs Podatkovni list 1.FCC17C37SC49B.pdf2.FCC17C37SC49B.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 200V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija FCC17
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Board Side (4-40)
Lastnosti Filter, Mounting Brackets natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Phosphor Bronze Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 15.0µin (0.38µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki 0.590" (14.99mm)