FCE17C37PA2D0
pregled izdelka
Številka dela: FCE17C37PA2D0
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.FCE17C37PA2D0.pdf2.FCE17C37PA2D0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCE17C37PA2D0
Številka dela FCE17C37PA2D0 Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3927 pcs Podatkovni list 1.FCE17C37PA2D0.pdf2.FCE17C37PA2D0.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija FCE17
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Stanovanjski material Thermoplastic, Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Board Lock, Filter, Grounding Indents natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Barva Black Razmik med predelki 0.318" (8.08mm)