HFW14S-2STE9LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HFW14S-2STE9LF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN FFC FPC VERT 14POS 1MM SMD
Podatkovni listi: HFW14S-2STE9LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HFW14S-2STE9LF
Številka dela HFW14S-2STE9LF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN FFC FPC VERT 14POS 1MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206052 pcs Podatkovni list HFW14S-2STE9LF.pdf
Voltage Rating 100V Prekinitev Solder
Serija HFW Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 14 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Funkcija zaklepanja - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled Barva ohišja Black
Višina nad ploščo 0.209" (5.30mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti - FFC, FCB Debelina 0.30mm, 0.33mm
natančen opis 14 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount Trenutna ocena 1A