L177SDD50SOL2
Amphenol Commercial ProductsAmphenol Commercial Products
Amphenol Commercial Products
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L177SDD50SOL2
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L177SDD50SOL2
Številka dela L177SDD50SOL2 Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22313 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija SD
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 50
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic, Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - natančen opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal