L717DB25PV
Amphenol Commercial ProductsAmphenol Commercial Products
L717DB25PV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L717DB25PV
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Podatkovni listi: L717DB25PV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L717DB25PV
Številka dela L717DB25PV Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17440 pcs Podatkovni list L717DB25PV.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 300V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija D
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic, Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Grounding Indents natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal