L77DC37SV
Amphenol Commercial ProductsAmphenol Commercial Products
Amphenol Commercial Products
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L77DC37SV
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Podatkovni listi: L77DC37SV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L77DC37SV
Številka dela L77DC37SV Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9600 pcs Podatkovni list L77DC37SV.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 300V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija D
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic, Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal