L77TWB13W3SMCSV4F
pregled izdelka
Številka dela: L77TWB13W3SMCSV4F
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: L77TWB13W3SMCSV4F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L77TWB13W3SMCSV4F
Številka dela L77TWB13W3SMCSV4F Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3526 pcs Podatkovni list L77TWB13W3SMCSV4F.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 300V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija TW
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število vrstic 2 Število pozicij 13 (10 + 3 Coax)
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Coax and Signal
Kontaktni material Bronze Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 16.0µin (0.41µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub, Combo
Barva Black Razmik med predelki 0.319" (8.10mm)