SFV13R-2STBE5HLF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFV13R-2STBE5HLF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN FFC TOP 13POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: SFV13R-2STBE5HLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFV13R-2STBE5HLF
Številka dela SFV13R-2STBE5HLF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN FFC TOP 13POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 333366 pcs Podatkovni list SFV13R-2STBE5HLF.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija SFV-R Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število pozicij 13 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 20
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Funkcija zaklepanja Slide Lock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Halogen Free Barva ohišja Black
Višina nad ploščo 0.071" (1.80mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm, 0.33mm
natančen opis 13 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A