SFV17R-2STE9HLF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFV17R-2STE9HLF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN FFC TOP 17POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: SFV17R-2STE9HLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFV17R-2STE9HLF
Številka dela SFV17R-2STE9HLF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN FFC TOP 17POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 237535 pcs Podatkovni list SFV17R-2STE9HLF.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija SFV-R Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število pozicij 17 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 20
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Funkcija zaklepanja Slide Lock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Halogen Free Barva ohišja Black
Višina nad ploščo 0.071" (1.80mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm, 0.33mm
natančen opis 17 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A