SFV18R-2STE9HLF
pregled izdelka
Številka dela: SFV18R-2STE9HLF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN FFC TOP 18POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: SFV18R-2STE9HLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFV18R-2STE9HLF
Številka dela SFV18R-2STE9HLF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN FFC TOP 18POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242538 pcs Podatkovni list SFV18R-2STE9HLF.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija SFV-R Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število pozicij 18 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Višina nad ploščo 0.071" (1.80mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm, 0.33mm
natančen opis 18 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A