SFV32R-1STAE1HLF
pregled izdelka
Številka dela: SFV32R-1STAE1HLF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 32POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: SFV32R-1STAE1HLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFV32R-1STAE1HLF
Številka dela SFV32R-1STAE1HLF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN FFC BOTTOM 32POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180542 pcs Podatkovni list SFV32R-1STAE1HLF.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija SFV-R Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število pozicij 32 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Višina nad ploščo 0.071" (1.80mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm, 0.33mm
natančen opis 32 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A