SFW27R-1STE1
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFW27R-1STE1
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 27POS 1.00MM R/A
Podatkovni listi: SFW27R-1STE1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SFW27R-1STE1
Številka dela SFW27R-1STE1 Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN FFC BOTTOM 27POS 1.00MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4318 pcs Podatkovni list SFW27R-1STE1.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija SFW-R Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -
Število pozicij 27 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Funkcija zaklepanja Slide Lock
Barva ohišja Brown Višina nad ploščo 0.106" (2.70mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm, 0.33mm natančen opis 27 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle