000-36800-RFX
Amphenol Connex (Amphenol RF)Amphenol Connex (Amphenol RF)
000-36800-RFX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 000-36800-RFX
Proizvajalec / znamka: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Opis izdelka CONN BNC JACK STR 50 OHM CRIMP
Podatkovni listi: 1.000-36800-RFX.pdf2.000-36800-RFX.pdf3.000-36800-RFX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 000-36800-RFX
Številka dela 000-36800-RFX Proizvajalec Amphenol Connex (Amphenol RF)
Opis CONN BNC JACK STR 50 OHM CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 500V Zaključek ščita Crimp
Serija - Pakiranje Bulk
Druga imena 00036800RFX
36800-RFX
ARFX1901
delovna temperatura -65°C ~ 165°C
Število pristanišč 1 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 500 Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 0.2dB
Ingress Protection - Vključuje -
Impedanca 50 Ohm Barva ohišja Silver
Frekvenca - maks 4GHz Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock Dielektrični material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
natančen opis BNC Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp Končaj stika Crimp
Vrsta priključka Jack, Female Socket Slog konektorja BNC
Center kontaktne plošče Gold Središče kontaktnega materiala Phosphor Bronze
Kabelska skupina RG-58, 58A, 58B, 58C, 141, 303, LMR-195, Belden B7806A, 9907 Material telesa Brass
Zaključek telesa Nickel
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Opis: CONN TERMINATOR PLUG BNC 75OHM
Na zalogi: 4291 pcs
Prenesi: 000-35650-75.pdf
RFQ
Opis: CONN TNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
Na zalogi: 19410 pcs
Prenesi: 000-36825.pdf
RFQ
Opis: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM
Opis: CONN BNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
Opis: CONN ADAPT N PLUG TO UHF JACK
Opis: CONN BNC RCPT STR 50 OHM TURRET
Opis: CONN TERMINATOR PLUG BNC 51OHM
Opis: CONN BNC JACK STR 50 OHM CRIMP
Opis: CONN N JACK STR 50OHM SOLDER
Prenesi:
Opis: ASSEMBLY
000-46650-51RFX
Opis: CONN TERMINATOR PLUG BNC 50OHM
Prenesi: 000-46650-51RFX.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika