75-68636-52S
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 75-68636-52S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 52POS CRIMP
Podatkovni listi: 75-68636-52S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 789 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 75-68636-52S
Številka dela 75-68636-52S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 52POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 789 pcs Podatkovni list 75-68636-52S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 36-52 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija -
Pakiranje Bulk Druga imena A75-68636-52S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 52 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti Backshell, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 52 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
75-68636-11S
75-68636-11S
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG FMALE 48POS CRIMP
Na zalogi: 801 pcs
Prenesi: 75-68636-11S.pdf
RFQ
75-68636-54P
75-68636-54P
Opis: CONN PLUG MALE 39POS SILVR CRIMP
Na zalogi: 955 pcs
Prenesi: 75-68636-54P.pdf
RFQ
Opis: CONN PLUG MALE 52POS SILVR CRIMP
Na zalogi: 1153 pcs
Prenesi: 75-68636-52P.pdf
Opis: CONN PLUG MALE 4POS SILVER CRIMP