ACC06E36-52P
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACC06E36-52P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka AC 52C 52#16 PIN PLUG
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACC06E36-52P
Številka dela ACC06E36-52P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis AC 52C 52#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3965 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 36-52 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija AC, MIL-5015 Derivative
Pakiranje Bulk Druga imena AIACC06E36-52P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 52 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 52 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Olive Drab Odpiranje kabla 1.375" (34.93mm)