AIT2-24-28PS
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AIT2-24-28PS
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka ER 24C 24#16 PIN RECP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AIT2-24-28PS
Številka dela AIT2-24-28PS Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis ER 24C 24#16 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4609 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-28 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija AIT, MIL-5015 Derivative
Pakiranje Bulk Druga imena AIAIT2-24-28PS
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Neoprene Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Olive Drab Odpiranje kabla 1.375" (34.93mm)