CS3102A-24-57P
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS3102A-24-57P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: CS3102A-24-57P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 360 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 360 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CS3102A-24-57P
Številka dela CS3102A-24-57P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 360 pcs Podatkovni list CS3102A-24-57P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-57 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija CS, MIL-5015 Derivative
Pakiranje Bulk Druga imena ACS3102A-24-57P
CS3102A-24-57P-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Trenutna ocena - Kontaktni material Alumel, Chromel
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla 1.375" (34.93mm) Material backshell, Plating -