CS3102A-24-62S
pregled izdelka
Številka dela: CS3102A-24-62S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: CS3102A-24-62S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 348 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 348 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CS3102A-24-62S
Številka dela CS3102A-24-62S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 348 pcs Podatkovni list CS3102A-24-62S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-62 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija CS, MIL-5015 Derivative
Pakiranje Bulk Druga imena ACS3102A-24-62S
CS3102A-24-62S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Trenutna ocena - Kontaktni material Alumel, Chromel, Constantan, Copper Alloy, Iron
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla 1.375" (34.93mm) Material backshell, Plating -