GTC00R-36-52P
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTC00R-36-52P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT MALE 52POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: 1.GTC00R-36-52P.pdf2.GTC00R-36-52P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 654 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 654 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GTC00R-36-52P
Številka dela GTC00R-36-52P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT MALE 52POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 654 pcs Podatkovni list 1.GTC00R-36-52P.pdf2.GTC00R-36-52P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 36-52 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija GT, MIL-5015 Derivative
Pakiranje Bulk Druga imena AGTC00R-36-52P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 52 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 52 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver