GTC06CF-24-28S
pregled izdelka
Številka dela: GTC06CF-24-28S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP
Podatkovni listi: 1.GTC06CF-24-28S.pdf2.GTC06CF-24-28S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GTC06CF-24-28S
Številka dela GTC06CF-24-28S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1227 pcs Podatkovni list 1.GTC06CF-24-28S.pdf2.GTC06CF-24-28S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-28 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija GT, MIL-5015 Derivative
Pakiranje Bulk Druga imena AGTC06CF-24-28S
GTC06CF-24-28S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla 0.610" ~ 0.937" (15.49mm ~ 23.80mm) Material backshell, Plating Aluminum, Olive Drab Cadmium