GTC06F32-25P-LC
pregled izdelka
Številka dela: GTC06F32-25P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 25POS INLINE
Podatkovni listi: GTC06F32-25P-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GTC06F32-25P-LC
Številka dela GTC06F32-25P-LC Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG HSNG MALE 25POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1407 pcs Podatkovni list GTC06F32-25P-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 32-25
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija GT, MIL-5015 Derivative Pakiranje Bulk
Druga imena AIGTC06F32-25P-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 25
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 25 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Premer spojne gredi 2.366" (60.10mm)