GTC08F24-28S-025-LC
pregled izdelka
Številka dela: GTC08F24-28S-025-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG HSNG FMALE 24POS R/A
Podatkovni listi: GTC08F24-28S-025-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GTC08F24-28S-025-LC
Številka dela GTC08F24-28S-025-LC Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG HSNG FMALE 24POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4035 pcs Podatkovni list GTC08F24-28S-025-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-28
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serija GT, MIL-5015 Derivative Pakiranje Bulk
Druga imena AIGTC08F24-28S-025-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Neoprene Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Cable Clamp, Coupling Nut Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Cable Clamp, Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Black Zinc Cobalt
Premer spojne gredi 1.835" (46.61mm) Vrsta kontakta Crimp