GTCL030R40-35P-LC
pregled izdelka
Številka dela: GTCL030R40-35P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 35POS PNL MT
Podatkovni listi: GTCL030R40-35P-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GTCL030R40-35P-LC
Številka dela GTCL030R40-35P-LC Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT HSNG MALE 35POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1066 pcs Podatkovni list GTCL030R40-35P-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 40-35
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija GT, MIL-5015 Derivative Pakiranje Bulk
Druga imena AIGTCL030R40-35P-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 35
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti Flame Retardant Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 35 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell