GTCL08F40-35S-LC
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCL08F40-35S-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG HSNG FMALE 35POS R/A
Podatkovni listi: GTCL08F40-35S-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 603 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GTCL08F40-35S-LC
Številka dela GTCL08F40-35S-LC Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG HSNG FMALE 35POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 603 pcs Podatkovni list GTCL08F40-35S-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 40-35
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija GT, MIL-5015 Derivative Pakiranje Bulk
Druga imena AIGTCL08F40-35S-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 35
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti Flame Retardant Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Cable Clamp, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 35 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Cable Clamp, Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Premer spojne gredi 2.850" (72.39mm)