MS17343R24C28S
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS17343R24C28S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: MS17343R24C28S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 243 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 243 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS17343R24C28S
Številka dela MS17343R24C28S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 243 pcs Podatkovni list MS17343R24C28S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-28 Shell material Aluminum
Shell Finish Conductive Cadmium Serija Military, MIL-DTL-22992
Pakiranje Bulk Druga imena AMS17343R24C28S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver