MS3101A36-52S
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3101A36-52S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 52POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.MS3101A36-52S.pdf2.MS3101A36-52S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3101A36-52S
Številka dela MS3101A36-52S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 52POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1264 pcs Podatkovni list 1.MS3101A36-52S.pdf2.MS3101A36-52S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 36-52 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-5015 Type
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3101A36-52S
MS3101A36-52S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 52 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 52 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver